XML DROPSHİPPİNG BAYİLİK NEDİR ?


Bu bayilik modelimizde wep sitemizde olan bütün ürünleri kendi wep sitenizde , sanal pazarda , sosyal medyada satabilirsiniz.Ürünlerin toptan fiyatlarının size geldigi size ozel bir link verilir.Bu link ile tüm ürünlerin katagorileri, ürün adı, barkot, desi,  seo baslik , stok, fiyat , resim , alt ürün , marka gibi bütün bilgier yer alır ve bu linki kendı wep sitenize entegre ederek ürünleri satişa açabilirsiniz.

Bizden aldığınız xml link ile stok tutmanıza yeni ürün eklemenize gerek yokdur.Ürün stokda bittiğinde sizde de biter ve yeni ürün geldiğinde panelinize otomatik eklenir. Bu sayede depo - ürün tedarik - stok tutma - kargo operasyon işleriyle uğrazmazsınız.

Peki hepsi bu kadar mı ?

BELLA NOTTE XML BAYİLİĞİN FARKI NE ?

Bella Notte size bir sanal ofis sunar bu nasıl mı olur ?

İster kendi wep sitenizden veya pazaryerlerinden aldığınız siparişleri sizin için özenle paketler ve müsterilenize ulaştırır.

Siz sadece sipariş almaya odaklanır ve kargo operasyon süreçlerinizi Bella Notte ekibine bırakır ve satışlarınızı katlarsınız.

Daha onceden e ticaret yapan firmalar bilir e ticaretin yürütmekde bir çok basamak vardır. 

 

1:Satacağacağınız ürünlerı bulur toptan satın alırsınız.

 

2.Bu urunler için depo -raf-yazıcı vs hazırlarsınız

 

3.Elınızde olan ürünleri internette satışa uygun hale gelmesı için  bir data hazırlarsınız.

 

4.Pazaryeri -Wep siteniz listelemesi,Pazarlama,Reklam gibi işlemler ile uğraşırsınız

 

5.Aldığınız siparişlere kargo ile gönderir ve fatura sürecını yönetirsınız.

 

5.Stok azalan urunlere sureklı stok besleme yaparsınız.

 

Bizim size sundugumuz sey şudur ;

Siz sadece sipariş almaya odaklanır ve mesai saatinizin hepsini buna ayırırsınız.Bu sayede daha başarılı olursunuz çunku kargo paketlemek , ürün tedarik etmek-depo vs hic bir seyle uğraşmazsınız.İster evinizde ister ofinizde sadece daha basarılı satışlar ıcın reklam, tasarım, entegrasyon pazarlama faturalandırma  gibi işlerle %100 ilgilenirsiniz.

Depo kirası odemez , eleman ucreti odemez ve ya kargo ile ürünleri kendinize getirip müsterinize göndermekle uğraşmazsınız.

2 FARKLI KARGOLAMA İMKANINIZ VARDIR

1. Pazaryerlerinden aldıgınız sipaişleri kampanya kodu ile direk sanal pazar kargo anlaşmasıyle gonderirsiniz.

2. Müşterilerniz size peşin odeme yapar ve bizim kargo anlaşmamızla müsterilerinize ürünleri ulaştırırız.

Xml entegrasyonu ve diger bütün yazılım süreçleri tarafınızdan yapılmalıdır.

XML ANA BAYİLİK ÜCRETLİ MİDİR ?

Tamamen Ücretsizdir.

Sipariş kolay gecmeniz için cari ödeme sistemi aktif edilmisdir.

TÜM SATIŞLARIMIZ RESMİ VE FATURALIDIR.

Herkese bol satışlar dileriz.


Ürünler Kaç Günde Kargoya Verilir ?

Mesai saatinde saat 12:00' a kadar girilen her sipariş aynı gün gönderim sağlanır.

Saat 14,00 kadar dukkan yoğunluk durumuna göre çıkış yapılabilmektedir.Bu sebebden sipariş geldimi öncelıkle siparişinizi ivedikle geçmenizi öneririz.

Şuan için sadece Surat Kargo ile Çalışmaktayız.

ÜRÜN SAYILARI NASILDIR?Bella Notte olarak her gün yeni ürünler yüklemekteyiz.Ve sizde bu vizyonun parçası olarak sizde kazabilirsiniz.

Bayilik Başvurunuzu için tıklayarak normal üyelik olusturunuz.Sonrasında 0850 242 31 37 no dan whatsaapdan kayıt oldugunuz mail adresinizi ve isim soy isminizi yazın Bayi sorumlumuz xml link için size yardımcı olacakdır.

OR KODUNU OKUTARAK HIZLICA WHATSAPPA ULAŞABİLİRSİNİZ

 

 

SİPARİŞİM GELDİ NASIL GÖNDERECEĞİM ?

 

 

Sizler için çok basit bir yöntem hazırladık.Tek yapmanız gereken fatura adresınızı yazdıkdan sonra adres sayfasında sipariş not bolumune Pazaryeri Adı - Müşteri İsim ve Soyisim Hediye paketi bölümüne ise kargo kodu yazmanız yeterlidir.

Biz orjinal barkota yakın kargo çıkdısı alarak gonderım sağlıyoruz.Ayrıca ofisimize surat kargo nokda şube açtığı için tüm kargo süreci bizim ofısimizde gerçekleşmektedir.

Örnek Sipariş Geçme :

1:) Ürünleri sepete ekleyiniz.

2:) Fatura adresinizi tam giriniz.(Bir sefer girmeniz yeterlidir sonrasında kayıtlı olduğu için diren devam edebilirsiniz.

3:) Sipariş notu bölümune Satış yeri ve isim soyisim yazınız.

4:)Hediye paketi böümüne kargo kodunuzu yazınız.

5:) Siparişi tamamlayınız.

 

Örnek Olarak Görselimiz :

 

Hediye paketi bölümüne sadece kargo kodu yazılacak yoksa barkot oluşmaz siparişinizde sorun yaşarsınız.

Not : Fatura adresınızı sepet sayfasından sonra adres kısmına girmelisiniz.E fatura muklelefi olan sahıs fırmaları vergi no bolumune TC Nurmaralarını yazarlarsa entegrasyon programı ile çalısıyorsanız direk sistemize düşecekdir.Lütfen fatura adresınızı tam ve eksıksız giriniz.Kurumsal bilgiler kısmından firma adınız vergi no-sahıs fırmaları tc numaralarını adres vs tam giriniz.Faturlar günlük kesilmektedir ve otomatık entegrasyon programına bağlandıgı için yanlıs adres verdıgınızde veya eksık o sekılde fatura kesılecekdır.Bu sebebden fatura bilgilerinizi özenle giriniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR