XML BAYİLİK NEDİR ?Bu bayilik modelimizde wep sitemizde olan bütün ürünleri kendi wep sitenizde , sanal pazarda , sosyal medyada satabilirsiniz.Ürünlerin tüm bilgilerini içeren size özel bir link verilir.Bu link ile tüm ürünlerin katagorileri, ürün adı, barkot, desi,  seo başlık , stok, fiyat , resim , alt ürün , marka gibi bütün bilgier yer alır ve bu linki kendi wep sitenize entegre ederek ürünleri satışa açabilirsiniz.
 
 Bizden aldığınız xml link ile stok tutmanıza yeni ürün eklemenize gerek yokdur.Ürün stokda bittiğinde sizde de biter ve yeni ürün geldiğinde panelinize otomatik eklenir. Bu sayede depo - ürün tedarik - stok tutma - kargo operasyon işleriyle uğrazmazsınız.

 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

 

AYRICA EXCEL BAYİLİK SİSTEMİMİZDE VARDIR.

Bu sistemimizde kendimizin geliştirdiği bir program aracılığı ile tüm detayları ile hazırlanmış exceller ile pazaryerlerine çok hızlı ürün girişi yapmanızı sağlar.

Bu program ile :

* Ürün Girişi

* Stok-Fiyat Güncelleme

* Kampanya Sihirbazı

Modullerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız 

 

BELLA NOTTE BAYİLİĞİN FARKI NE ?

Bella Notte size bir sanal ofis sunar bu nasıl mi olur ?

İster kendi wep sitenizden veya pazaryerlerinden aldığınız siparişleri sizin için özenle paketler ve müsterilenize ulaştırır.

Siz sadece sipariş almaya odaklanır ve kargo operasyon süreçlerinizi Bella Notte ekibine bırakır ve satışlarınızı katlarsınız.

Daha önceden e ticaret yapan firmalar bilir e ticaretin yürütmekde bir çok basamak vardır. 


1:Satacağacağınız ürünleri bulur toptan satın alırsınız.

2.Bu ürünler için depo -raf-yazıcı vs hazırlarsınız

3.Elinizde olan ürünleri internette satışa uygun hale gelmesi için  bir data hazırlarsınız.

4.Pazaryeri -Wep siteniz listelemesi,Pazarlama,Reklam gibi işlemler ile uğraşırsınız

5.Aldığınız siparişlere kargo ile gönderir ve fatura sürecini yönetirsiniz.

5.Stok azalan ürünlere sürekli stok besleme yaparsınız.

Bizim size sunduğumuz şey şudur ;

Siz sadece sipariş almaya odaklanır ve mesai saatinizin hepsini buna ayırırsınız.Bu sayede daha başarılı olursunuz çünkü kargo paketlemek , ürün tedarik etmek-depo vs hiç bir şeyle uğraşmazsınız.İster evinizde ister ofinizde sadece daha başarılı satışlar için reklam, tasarım, entegrasyon pazarlama faturalandırma  gibi işlerle %100 ilgilenirsiniz.

Depo kirası ödemez , eleman ücreti ödemez veya kargo ile ürünleri kendinize getirip müşterinize göndermekle uğraşmazsınız.

Ürünlerin Kargo Sevkiyatları Nasıl Oluyor ?

1. Pazaryerlerinden aldığınız siparişleri kampanya kodu ile direk sanal pazar kargo anlaşmasıyla bize iletirsiniz.Ve direk bizler surat kargo ile depomuzdan çıkışını yaparız.
 

2. Müşterileriniz size peşin ödeme yapar ise wep siteniz veya sosyal medya gibi yerlerden ,bizim kargo cari anlaşmamız ile müşterilerinize aldığınız ürünleri gönderebiliriz.Sadece bu kurgudaki siparişlerinizde kargo ücretini sizin sipariş verirken peşin ödemeniz gerekmektedir.

 

3: Bizden toplu aldığınız ürünleri sipariş geçersiniz ve yine kargo ücretini sipariş geçerken ödersiniz ve direk sizin depo adresinize ürünlerin göndermini sağlarız.Bu durumda müşterilerinize ilgili ürünleri kargo - kurye - elden vs sizin operasyon sürecini yönetmeniz gerekir.


XML & EXCEL BAYİLİK  ÜCRETLİ MİDİR ?

Şuan İçinTamamen Ücretsizdir!

Hemen bayi ağımıza katılarak büyüyen şirketimizin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

 

Ürünler Kaç Günde Kargoya Verilir ?

 

Mesai saatinde saat 14:30' a kadar girilen her sipariş aynı gün gönderim sağlanır.

Sipariş basım ve hazırlanma süreci saat bazlı yapılmaktadır.Bu sebebden siparişleriniz panelinize geldimi ivedikle wep sitemizden siparişinizi hızlıca geçmenizi öneririz.

Şuan için sadece " Surat Kargo " ile çalışmaktayız.Surat kargo ofisimizde nokta subesi kurmuştur bu nedenle hazırlanan kargolar direk ofisde kesilmektedir.


ÜRÜN SAYILARI NASILDIR?


Bella Notte olarak her gün yeni ürünler üretmekde veya tedarik etmekteyiz..Şuan sitemizde gördüğünüz tüm ürünleri toptan fiyatından alarak dilediğiniz yerlerde satabilirsiniz.Her gün daha ilerisi diyerek aksiyonlar alan şirketimizin sizde bu vizyonunun parçası olarak sizde kazanabilirsiniz.

 

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

 

Bayilik Başvurunuzu için tıklayarak normal üyelik ile formu doldurarak bayilik başvurunuzu yapınız.Sonrasında 0850 242 31 37 no dan bizi arayabilir veya hızlı bir şekilde destek talebinden bize başvurunuzu iletebilirsiniz.Bayi sorumlumuz size yardımcı olacakdır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

 

SİPARİŞİM GELDİ NASIL GÖNDERECEĞİM ?

 

Sizler için çok basit bir yöntem hazırladık.Tek yapmanız gereken fatura adresınızı yazdıkdan sonra adres sayfasında sipariş not bolumune Pazaryeri Adı - Müşteri İsim ve Soyisim Hediye paketi bölümüne ise kargo kodu yazmanız yeterlidir.

Biz orjinal barkota yakın kargo çıkdısı alarak gonderim sağlıyoruz.Ayrıca ofisimize surat kargo nokda şube açtığı için tüm kargo süreci bizim depomuzda gerçekleşmektedir.

 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

 

Cüzdan Bakiye Modülü Varmı ?

 

Sipariş kolay geçmeniz için bakiye cüzdan sistemi aktif edilmisdir.Ön ödeme yapmak isteyen bayiler hesaplarına TL yatırarak hızlı sipariş geçebilirler.

Kredi Kartı Veya Havale ile ön ödeme yapabilirsiniz.

Bu sistemin avantajı her bir siparişe surekli kredi kartı bilgileri doldurmak veya havale yapmak zorunda kalmazsınız.Ön ödeme yaptığınız tutar direk hesabınızda olur tek tuşla sipariş tamamlarsınız.

Dileyen bayilerimiz ise sipariş bazlı kredi kartı veya havale ile ödeme yapabilirler.

Tüm siparişler kargoya verildiği an faturası kesilmektedir.Çok nadirde olsa entegrator kaynaklı sipariş aktarımlarda gecikme olursa faturalar 1-2 gün gecikmeli mail veya muhasebe programınıza düşebilir.

 

Video Eğitimleriniz Var Mı ? Nasıl Ulaşabilirim ?

 

Ziyaretçilere her içerik açık değildir ana konu başlıklarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bayi olduktan sonra tüm içerikleri görebilirsiniz.

 

Bella Notte Akedemi İçin Tıklayınız.

 

Anlaşmalı Olduğunuz Entegretör Çözüm Ortağınız Var Mı ?

 

Evet kendi ücretsiz verdiğimiz programlar dışında Türkiye'nin en önde gelen bazı firmalarla anlaşmalıyız.Çok uygun fiyata hem e ticaret siteniz olabilir hemde tüm pazaryerlerinde ürünlerinizi satabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için lütfen bayi sorumlumuzla iletişime geçiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR